STANOWISKO: PRAKTYKANT
LICZBA STANOWISK: 1

Dyrektor Generalny Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu
poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Praktykant w Wydziale Spraw Cudzoziemców

MIEJSCE WYKONYWANIA PRAKTYK: Delegatura w Lesznie, Plac Kościuszki 4

ADRES URZĘDU:
Al. Niepodległości 16/18
61-713 Poznań

WARUNKI PRAKTYK

Praktykantom oferujemy:

ZAKRES ZADAŃ

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

WYMAGANIA DODATKOWE

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Dokumenty należy złożyć do:  10 lutego 2020 r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Miejsce składania dokumentów:
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Punkt Informacyjny w holu Urzędu
(z podaniem w ofercie nr ref. nr ref. P/3/20)

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Informacja o prywatności (zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) zamieszczona została na stronie internetowej WUW pod adresem: www.poznan.uw.gov.pl/platne-praktyki-absolwenckie

INNE INFORMACJE:

Oświadczenia należy opatrzyć odręcznym podpisem wraz z datą. Kandydaci zakwalifikowani do kolejnych etapów rekrutacji zostaną powiadomieni o ich terminie telefonicznie, drogą elektroniczną lub pocztową. Wyniki rekrutacji opublikowane będą po jej zakończeniu na tablicy informacyjnej w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej WUW. Dokumenty niewykorzystane zostaną zniszczone po upływie 1 miesiąca od dnia zakończenia rekrutacji. Dodatkowe informacje prowadzonej rekrutacji na praktyki absolwenckie można uzyskać pod nr tel. 61 854 13 49, 61 854 19 69.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną

Załączniki
Wzór oświadczenia (pdf, 457 KB)
Informacja o prywatności (pdf, 406 KB)